زیر شمشیر غمش رقص کنان بمانید که من رفتم

 

 

 

 

پیش درآمد:

و تو رفتی و هنوز،

سالهاست که در گوش من آرام آرام

خش خش گام تو تکرار کنان می دهد آزارم

حمید مصدق

وقتی  یه غم همیشگی  داری ، ممکنه هر از گاهی به یادش بیفتی و غمگین شی.وقتی یه غم همیشگی داری و چند تا کار سرت آوار می شه ممکنه چند بار در روز آه بکشی و بری تو لک.وقتی یه غم همیشگی داری و چند تا کار سرت آوار شه و اونایی که دوستشون داری یکی یکی برن دور دورا، زودرنج و کم حرف می شی. وقتی همه ی اینا باشه و حس کنی خیلی تنهایی و الان کسی نیست که حالتو بفهمه ، اون وقته که دیگه بغض می کنی ...

تصویر این روزام لگد زدن به یه قوطی پپسی مچاله شده تو یه کوچه ی خاکستریه.

تصویر این روزام دنبال خورشید گشتن تو آسمونیه که هزار لایه ابر داره.

تصویر این روزام چسبوندن پیشونی  ِ داغ به شیشه ی پنجره ایه به یه دیوار سیمانی باز می شه....

خیلی دلم گرفته.اونقدر  که دلم می خواد برم درکه . رو یکی از  تختای کنار رودخونه بشینم.پامو بذارم تو آب.اون قدر سگ لرز بزنم که یا من بمیرم یا دنیا به آخر برسه.

 

 

پ ن:دیبا هم داره می ره بلاد کفر...

+ به تاريخ دوشنبه ۳٠ شهریور ۱۳۸۸در ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ  به قلم ununoctium  نظرات ديگران ()

پیش درآمد:

اونی که به ما لالا  لالا  لا        کلاغ لا  لالا  لا  لا

یک بیت کهن و پرکاربرد که نمی دونم از کیه؟!!

 

سلام آقای صاحاب شهرداری

مزاحم شدم که بگم از شما متنفرم.البته این "از شما متنفرم" با اون "ازت متنفرم" که به از هر دری وری می گم فرق داره.اون یه جورایی افعال معکوسه.

آخه چرا؟شما که یه مدت خیلی نازنین و گوگولی  بودین و در نوع خودتون هلو بودین.خودتون می دونید چه وقتیو می گم! اما از وقتی این ولی عصرو یه طرفه کردین شدین گاو نه من شیر.

 امروز می خواستم از نیایش برم ولی عصر و بعد حوالی میرداماد.سر ولی عصر با شادی و شوق راهنما زدم برم سمت راست که دیدم سمت راستی در کار نیست.همشو با این بلوک های بتونی بسته بودید.

خلاصه خیلی با اعتماد به نفس انداختم تو اسفندیاری و از اون جا تا خود ونک کلاج ترمز گرفتم و با زبان روزه که همچون زبان ِ سگ بیابان گردی  افتاده بود بیرون،دعا کردم که طاعات شما و خانواده قبول باشه! تازه ورودی میدون، ماشین نازنین خاموش شد و هی روشن نشد و برای روشن شدنش مزاحم همه ی ائمه ی اطهار و امام زاده ها و پیامبرا  و اولیا الله شدم که ایشاله شب بیان تو خوابتون!

گل سرخ و سفید و ارغوانی

خیابون یه طرفه کن تا می توانی

 

+ به تاريخ شنبه ۱٤ شهریور ۱۳۸۸در ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ  به قلم ununoctium  نظرات ديگران ()