زیر شمشیر غمش رقص کنان بمانید که من رفتم

 

 

 

 

می بینم که به لطف جینای عزیز کمپین "خاکمال کردن ِ پوز ununoctium،جانور کش خبیث" تشکیل شده و  طرفداران حیوانات دارن دسته دسته بهش می پیوندن.همین روزاست که من رو بگیرن و بندازن توی یه قفس پر از جک و جانور های دارای چنگول و نیش و گاز ِ مهلک.

طبیعتا من الان باید از خودم دفاع کنم  و  بگم  دچار سوء برداشت شدید.من عاشق طبیعت و متعلقاتش هستم ،علی الخصوص حیوانات. این پست من ریشه در خاطرات بد ِ گذشته داره:

تا پارسال از دوتا همستر نگهداری می کردم. علی رغم وقت و توجه زیادی که صرفشون می کردم به فاصله یک روز جلوی چشمم مردن و ضربه ی روحی شدیدی خوردم.

روز سوم عید که از خواب بیدار شدم و دیدم بیست تا ماهی قرمزی که خواهرم با ذوق و شوق خریده بود روی آب اومدن و مردن.

دختر کوچولوی همسایه سه ماه پیش ، سهوا لاک پشتشو له کرد  و هنوز فکر می کنه لاکی جونش خوابه.

خدمت نمایندگان مدعی العموم عرض کنم که:

جینای عزیز،ترجیح می دم به جای این که جگر بخرم و به گربه های پارک ساعی بدم مراقب محل زندگیشون باشم و دیگران رو به این کار تشویق کنم ، پلاستیک کمتری مصرف کنم، با ماشینم تو خیابون ویراژ ندم ،از لایه ی ازن حفاظت کنم و ....خداوند حیوانات رو طوری آفریده کهدر محیط طبیعی سالم و  بدون نیاز به انسان  اموراتشونو بگذرونن .البته به شرطی که ما بهشون آسیب نزنیم.

بادسوار عزیز ، حالت تهوع من به خاطر همون افرادیه که شما و جینا بهشون اشاره کردید :کسانی که بخاطر خودنمایی و ژست های روشنفکری چند میلیون بابت توله سگ اسکیمو پول میدن  بعد کولر گازی میخرن که بیچاره از گرما نمیره. یا کسانی به گربه و سگ به چشم دارایی و  اسباب بازیشون نگاه می کنن و زود  از اینکار خسته می شن و خدا می دونه دست آخر حیوون زبون بسته چه بلایی سرش میاد . و در آخر کسانی که به صورت موج گونه و تقلیدی حیوانات رو از محیط زندگیشون خارج می کنن تا سوژه برای نوشتن در وبلاگشون داشته باشن.

در پایان از هیئت منصفه خواهشمندم ...

+ به تاريخ پنجشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٩در ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ  به قلم ununoctium  نظرات ديگران ()