سیتیزن و کلاغ ها

پیش درآمد:

اونی که به ما لالا  لالا  لا        کلاغ لا  لالا  لا  لا

یک بیت کهن و پرکاربرد که نمی دونم از کیه؟!!

 

سلام آقای صاحاب شهرداری

مزاحم شدم که بگم از شما متنفرم.البته این "از شما متنفرم" با اون "ازت متنفرم" که به از هر دری وری می گم فرق داره.اون یه جورایی افعال معکوسه.

آخه چرا؟شما که یه مدت خیلی نازنین و گوگولی  بودین و در نوع خودتون هلو بودین.خودتون می دونید چه وقتیو می گم! اما از وقتی این ولی عصرو یه طرفه کردین شدین گاو نه من شیر.

 امروز می خواستم از نیایش برم ولی عصر و بعد حوالی میرداماد.سر ولی عصر با شادی و شوق راهنما زدم برم سمت راست که دیدم سمت راستی در کار نیست.همشو با این بلوک های بتونی بسته بودید.

خلاصه خیلی با اعتماد به نفس انداختم تو اسفندیاری و از اون جا تا خود ونک کلاج ترمز گرفتم و با زبان روزه که همچون زبان ِ سگ بیابان گردی  افتاده بود بیرون،دعا کردم که طاعات شما و خانواده قبول باشه! تازه ورودی میدون، ماشین نازنین خاموش شد و هی روشن نشد و برای روشن شدنش مزاحم همه ی ائمه ی اطهار و امام زاده ها و پیامبرا  و اولیا الله شدم که ایشاله شب بیان تو خوابتون!

گل سرخ و سفید و ارغوانی

خیابون یه طرفه کن تا می توانی

 

/ 33 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سنتزی

اولین نوشته یک بلاگ که باعث شد من که سعی می کنم جدی باشم رو خندوند !!!!

غریبه

[دست] یه تشویق هم برای خودت هم هر مسی که کامنت داده بهت کلی خندیدم برادر جان[قهقهه] سلامت باشی و موفق

غریبه

[دست] یه تشویق هم برای خودت هم هر کسی که کامنت داده بهت کلی خندیدم برادر جان[قهقهه] سلامت باشی و موفق

مت - زندگی سگی

[نیشخند] داداش من همین که بنزین داری میتونی ماشینتو ببری بیرون خدا رو شکر کن

محسن عاصی

سلام راستی اسم وبلاگ عوض شده ها!!! --------------------------------------------------------- گفتم : « وقتی انقلابا توی بغل تاریخ می میرن ، دلت می خواد برگردی تهران ، حتی اگه شش ماه ساکت بوده باشی » گفت: « آدم باید زنش رو دوست داشته باشه ، حتی اگه پشت در وزارت محترم ارشاد جا بمونه ! » گفتم :« نه ! این رودخونه ی خودمونه ! » گفت :« خُب؟ زمان جنگ ، اینجا یه کافه بود .» . . . بعد از مدتها وبلاگ با یک شعر تازه به روز شد و منتظر خوانش و نقد شماست به گاوخونی خوش آمدید

مت - زندگی سگی

نه بابا ... من فکر کردم سیبیلی !!! اتفاقا امروز رفته بودم ولیعصر تازه به عمق فاجعه پی بردم

نوید

رابطه های از ازدواج !!!! سلام .خیلی از پسرها از اول نمی خواستن که به دخترها یا کسی که با اون در ارتباط هستن بی وفایی بکنن . حتی به کسی که با اون ارتباط قبلی از ازدواج داشته خیانت بکنه . تجاوز بکنه با بی آبرویی و رسوایی اون را از این ارتباط منصرف و کاملا پشیمون بکنه . از اون بدتر زندگیشو نابود بکنه . اون به خاک سیاه بکشونه . اونو سرگردون در به در . پریشون . پشیمون . افسرده . فرسوده بکنه . حتی دختر فکر خودکشی و فرار بکنه ؟! کی فکرشو میکرد ؟! اما به هر حال همه چیز از یه آشنایی ساده بوجود اومد . سلام . شما بسیار دختر با شخصیت و جذابی هستی آیا میهش من با شما بیشتر آشما بشم ؟! لطفا مزاحم نشین من قصد دوستی یا ارتباط با هیچ پسری را ندارم . سوء تفاهم نشه قصد من ازدواج ! من شما را نمی شناسم و قصد ازدواج ندارم اگر هم داشته باشم شما به همراه خانواده بیاین ! خب با هم آنا میشیم . تازه من هم آمادگی ازدواج ندارم . یعنی با این وضع کسی به من دختر نمیده و هر کسی جواب سر بالا میده . پس برین هر وقت آمادگی اش را بدست آوردین بیاین . من نمی خوام شما را از دست بدم . شما را دوست دارم . عاشقتونم و غیره ! درسم هنوز تمام نشده . کار ندا

افسانه

واقعا که این بیت کهن بسیار بسیار پر کاربرد است :)))

افسانه

واقعا که این بیت کهن بسیار بسیار پر کاربرد است :)))

خاطرات ویژه

وای خیلی بده چطوری تحمل میکنین شما ؟ خدا صبر بده جمیع اهالی آن منطقه ی محترمه را !