تک چرخ در میدوون شوش

  پیش در آمد: گلشیفته فراهانی در پی بازی در فیلم هالیوودی «مجموعه دروغ‌ها» برای بستن قرارداد دیگری عازم آمریکا بود که ممنوع الخروج شد.

 

 

اکنون از وضعیت نامبرده خبر موثقی وجود ندارد. اما چند کشور در حال ِ ساخت ِفیلم هایی از سرنوشت ِاحتمالی ِ وی هستند:

 

ایران(از نوع مجید مجیدی):گ.ف پس از اطلاع از ممنوعیت خروجش ،این قدر گریه می کند و می گوید:"هیشکی منو دوس نداره،حتی بابا بهزاد،چون فیلم خارجی بازی کردم همه از من بدشون می آد..."که پلیس فرودگاه دلش می سوزد وزیر سبیلی  می گذارد برود.گ.ف به آمریکا رفته و با یک بازیگر خوش نسل در مایه های برد پیت ازدواج می کند و 4 بچه پس می اندازد که نصف موهایشان سیاه و مجعد است و نصف دیگر بور و لخت.با این که متمولند، سقف خانه ی شان چکه می کند و بچه ها در حسرت ِیک استخر ِپرورش ِماهی ِعید هستند.

 

ایران (از نوع فیلمفارسی):گ.ف دست از پا درازتر ترک ِموتور دوست پسرش  در حالی که می خواند:"یک شب یه روز یه ماه یه سال..."از فرودگاه باز می گردد.غافل از این که شقایق،خواهرش از حسودی جادو جنبلش کرده تا عاشق سلمانی محلشان شود.گ.ف با سلمانی ازدواج کرده و3 بچه با دماغ های عظیم و گردن های پخ به دنیا می آورد که همگی گوش های شان را شکسته و با مرام هستند.

 

هالیوود:گ.ف در فرودگاه توسط ِگروه های تروریستی ِوابسته به القاعده ربوده می شود.آن ها محض احتیاط، فرودگاه را می ترکانند.چند مرد ِریش دراز و پتوپوش و مسلسل به دست ،گ.ف را داخل گونی نزد اسامه بن لادن می برند.اسامه نشسته بود داشت تخمه می خورد که یهو تلفن..ببخشید،اسامه به محض ِبیرون آمدن گ.ف از گونی عاشق ِوی می شود و گ.ف سه میلیون  و ششصد و هشتاد و سومین همسر ِصیغه ای اسامه می گردد و  2 بچه برایش می زاید که دختر و پسر از بدو تولد بیست سانتی متر ریش دارند.

 

بالیوود:پلیسی که عکس ِگ.ف را بین افراد ممنوع الخروج می بیند،سروان ِخوش تیپ،قد بلند ،جدی،و پولداری است که تا به حال هیچ دختری دلش را نربوده و همان طور که پیش بینی کردید گ.ف دلش را می رباید .هر چه سروان می گوید دلم را پس بده من پلیسم، گوش نمی دهد...ببخشید.گ.ف و سروان با هم ازدواج می کنند و صاحب  بچه ای می شوند که در رقصیدن میان درختان و روی شیشه تبحر دارد اما در کودکی گم می شود و بیست سال بعد پیدا می شود.

 

ایتالیا،آلمان،روسیه و فرانسه نیز  مرحله ی پیش تولید ِ فیلم ها را پشت سر گذاشتند که بزودی در جریان آن قرار خواهید گرفت.

 

*بالا رفتیم ماست بود،پایین اومدیم دوغ بود!خبر ممنوع الخروج شدن خانم گلشیفته فراهانی شایعه و دروغ بود...

 

پی اس:

1-    آبجی بزرگه خفه م کرد از بس گفت تلخ می نویسی!منم چون اصولا طعم دیگه ای  تو منو ندارم این پستو  به روش میدون شوش و پشت شهرداری رفتم!

2-      قهرمانی هادی ساعی مبارک،مبارک،خیلی مبارک!بر و بچ کشتی گیر صاحب منصب یاد بگیرن لطفا!

 

 

 

/ 42 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاله ریزه

آمدی جانم به قربانت ولی...حالا چرا؟!! ............ حالا حکایت این شعر حکایت ما شده[ناراحت]

علی

سلام دوست عزیز خسته خاطر من. نمی دونم اومدم خبر بدم درصد بلاگ با پرونده ای درباره ی حضرت استاد اخوان ثالث که احتمالا با توضیح بلاگت علاقه به او داری به روز است ولی به ناگاه دیدم به قول قیصر چه زود دیر می شود... ولی تورا سرزنشی نیست.چرا که پیش از تو سالها من و امثال ما و قبل از ما امثال هدایت و اخوان و ... با این دنیای پلید و دنیای زیبای خود در مجادله بودند و فقط هرکدام مامنی برای آرامش خود یافتند..ولی هیچ گاه آرام نشدند و تا دم مرگ گداختند.. من نیز راه حلی نیافتم و فقط در دنیای کوچک خیالی خود پرسه زدم و می زنم و هنوز بی قرارم ولی خوشحال که تو به آنجا رسیدی که بیاندیشی.. اما من از این رنگ ها بسیار دیدم وز این سیه دنیا و هرچیزی که در اوست از آسمان و ابر و آدمها و سگها مهری ندیدم میوه ای شیرین نچیدم وز سرخ و سبز روزگاران دیگر نظر بستم گذشتم دل بریدم... (بخش هایی از برای دخترکم لاله و آقای مینای اخوان) امیدوار به بازگشتت این بار پخته تر. موفق و موید و شاداب. علی/درصد بلاگ

محمد

وبلاگ جالب و عالی داری و به خاطر این موضوع بهتون تبریک میگم اگه خواستار تبادل لینک بودی از طریق وبم اعلام کن اگه خواستی منو با نام (رهگذر) لینک کن رهگذر منتظر حضور پر مهر توست....[گل][گل][گل]

خاله ریزه

هنوز که نیستی؟؟!!! دلمان بسی تنگ شده[چشمک][ناراحت]

پگاه

اختیار دارین...قلمتون دیگر ضایع کنه اتفاقن...[گل]

بهنام اخوت

حیف شد که نمی نویسی. امیدوارم حتی اگه ننوشتی ولی مشکلاتت حل بشه...

کمال

فکر کنم کلا دیگه نمیای . شاید این خوذکشی وبلاگی بوده . ولی حیف که دیگه نمینویسی ...

...

الوووووووووووووووووووووووووووووو کسی اونجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رفیق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجایی تو ؟بنویس دیگه دلمون برای نوشته هات تنگ شده!

کوروش

kojaii to delam barat kheili tang shode chan rooze mibinam weblogam 1 chi kam dare 1ki ingar gheibat dare didam kamboodesh toii[ماچ] elahi ke noke angoshtat zoooode zoooood garmi o letafat o otoofate donyaye khialito lams kone taze hade aghal[بغل] har ja hasi movazebe khodet bash dooset daram[قلب][گل]