پونک را چه شد؟

امتحانا یک هفته و دو روزه که تموم شده اما ...

بین امتحان معماری کامپیوتر و الکترونیک٢  یک هفته تعطیل بودم. صبح می رفتم کتاب خونه و شب برمی گشتم خونه.هفت روز مثل هم،با تفاوتهای جزئی مثل:نفر کناری و ناهار و دمای هوا...روز هشتم  واسه امتحان دادن راهی دانشگاه شدم .تو تاکسی داشتم پوزیشن مطلوبی برای چرت زدن  می گرفتم یهو چیزی دیدم که خوابو از سرم پروند:میدون پونک سر جاش نبود!انگار فرشته ی چاق سیندرلا ، وردی خونده بود و فرستاده بودش صحراهای آفریقا.

انتظار داشتم عصر که برمی گردم سر جاش باشه اما بازم نبود.از مامان پرسیدم  چه بلایی سرش اومده؟گفت:خدا شفات بده!یه هفته ست راهو بند آوردن و دارن سرو صدا می کنن،ندیدی؟

معلومه که ندیدم.این یه هفته یا کتابخونه بودم یا خونه...چطوری باید می دیدم؟

در مورد آدم های عادی:آگاهی دنبال شما نمی آد و شمایین که باید دنبالش بدوید.تغییرات رخ میده و شمایید که باید متوجهش بشین*.

نقل اوناییه که این روزا می رن شمال و پیک نیک...شاید بلای من سرشون اومده و نباید سرزنششون کرد.تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!

 

 

 

*رجوع کنید به کتاب "چه کسی پنیر مرا برداشت؟".یکی از کتاب های روان شناسی-تجاری ِ لوس اما جالب

/ 24 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماهور

سلاملکم.خیلی وقته نیومدم این جا.خوشحالم که هنوز هستی.من همونم که یه روزی برات نوشتم:خوب می نویسی.من از کسی به این راحتیا تعریف نمی کنمااااااااااااااااا.می دونم. می دونم عمرن یادت بیاد!!!!!!!!![نیشخند]

ماهور

من عاشق این تغییر آهنگ بلاگتم.ای با کلاس.ای فهیم.

مدیکوس

من هر وقت اسم این کتاب"چه کسی پنیر مرا دزدید" می بینم یاد این جمله همیشگی ام می افتم که جه کسی بستنی مرا دزدید که معمولا هم جوابش عنصر کوچکتر خانواده است!

سارا کوانتومی

من فکر میکردم آرشیو شجریانم کامله. اما این آهنگ رو ندارم.

شیطان

میگن انتخابات بوده و هیج تقلبی هم نشده ... شنیدی ؟؟؟‌

افسانه

اصلا مگه تغییری هم رخ داده؟!!! مملکت که همون مملکت گل و بلبل سابقه؟!!!! هاین؟

*pegi

بـــــــــــــــــــــــــــــه بابا چه عجب یه چیزی اینجا نگاریدی از وقتی من لینکت کردم (2 ماه پیش بود فکر کنم) تا حالا فقط 1 پست جدید گذاشته بودی پس بگو توی کتابخونه بودییییییییییییییی مردم بسکه آمدم بلاگت آهنگش رو گوش کردم و شعرش رو خوندم و دل ضعفه گرفتم و رفتم خوشحالم که بازم نوشتی [لبخند]

Lithium

گمونم اگه دور برگردون قبل میدان پونک سابق و چهارراه جدید رو یه خورده جلوتر بزارن جدی جدی ترافیکش حل بشه !