امتحانام تموم شد،ایشاله مبارکش باد!

     

پیش درآمد:

زنده می کرد مرا دم به دم امید وصال

ورنه دور از نظرت کشته ی هجران بودم                                      سعدی

بالاخره دوران محنت منم به پایان رسید و بگذشت ایام هجران نیز هم.در این یک ماهی که به درس هدر شد خیلی تغییر کردم.مثلا  شدیدا نیازمند به اصلاحاتقلب -نه از نوع خاتمی-شدم(موی بلند روی سیاه ناخون دراز واه واه واه)  و به دلیل گند زدن های مکرر در دروس رقت قلبی  گرفتم-که از محاسن مومن است- و ظرفیت تحمل مصیبت در من بالا رفته!

این ترم به خودم بد کردم! 18 واحد اختصاصی اونم از نوع فجیعش گرفتم و در طول ترم به اندازه ی سه واحدش درس نخوندم.نشون به اون نشون که از فرط پشت میز نشینی استخونام درد می کنه و شبا  همش کابوس نمره هارو می بینم!

خداکنه  لطف خدا بیش تر از جرم ما باشه و مژده ی رحمت برسونه سروش-سایت آموزش- حافظا هوای شیراز سرد نیست از چه در گور می لرزی!!!!؟؟؟

و من طبق معمول تصمیم کبری می گیرم که از ترم دیگه آدم شم و این ترم دیگه هیچ وقت نمی رسه! دوست دارم از مصائب این یه ماه عکس می گرفتم و میزدم به دیوار اتاقم که روزهای قریب الامین آبادی شدنم از یادم نره!

 

 

پ ن:من بخش "صفحات ضمیمه به این بلاگ "رو تاسیس نمودم!جمله ام هم از نوع خبریه!

/ 32 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
psdk

دو تا اتفاق تا حدی بیربط به من افتاد. ولی مثل همیشه خودم رو نخود هر آشی میکنم که! بیشتر در راستای نسپشون دادن صلابت من در تصمیمهام بود که خدا خوب روم رو کم کرد. اگه بگم بدترین حسی که تجربه کردم اینه که جلوی خودم ضایع شدم، دروغ بزرگی نگفتم.

حسین

اون psdk همون حسین ه با کیبورد انگلیسی![خجالت]

سارای

این یه تیکه عکس گرفتن از دوران محنت رو خوب رفتی.... خداییش کلی خندم گرفت منم وقتی یاد قیافه خودم تو دوران امتحانات افتادم.... یه مخ داشتم و هزار سودا!....حالا همه پروژه هایی که همون موقع تو ذهنم جرقه می زد مسدود شدند! . . راستی تعطیلات هم ایشالا مبارکت باد![نیشخند][خنده]

خاطرات ويژه

[خنده] اينقدر از اين تصميم ها گرفتيم و نشد ! [چشمک]

مرتضی

وصالت همیشگی بادا برادر.

lost bird (ركسانا)

به به ! به سلامتی ...خسته نباشی ! از 18 واحد اختصاصی نگو که تجربه اش رو دارم .ترم قبل جو گیر شدمو ...[نگران] لذت ببر از تعطیلات میان ترم [گل]

شیطان

سلام ... چیه درصد نژادی خونت تغییر کرده [خنده] امیدوار شدم ...[گل]

خاطرات ويژه

به باباتون بگين كه صرف مصرف يه لول ترياك در روز كه دليل اعتياد آدم نميشه ، به اين ميگن مصرف تفريحي ! [نیشخند][چشمک]

Lithium

کلا مبارکه .... ایشالله خدا گوشه نظری بهت بندازه و سایت دانشگاتون هک بشه[چشمک]